Canlı TV İzle Kim

Canlı TV İzle Kim (Gizli Profil Görme Ücretsiz)

Canlı TV İzle Kim uygulaması, gizli profilleri ücretsiz ve kolay bir şekilde görmeye imkân tanıdığını iddia ediyor. Siz de eski sevgilinizin, bir arkadaşınızın veya rakibinizin korumalı hesabına bakmak istiyorsanız, bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz.

Canlitvizle.kimcanlitvizle.kim
Link DurumuÇalışıyor
Son Kontrol TarihiAğustos 2023

Canlı TV İzle Insta Pro

Söz konusu uygulama, Insta Pro web sitesi aracılığıyla kullanılıyor. Üstelik gizli hesapları görüntüleyebilmeniz için kesinlikle şifreniz talep edilmiyor. Sadece; kimin profiline göz atmak istiyorsanız, onun kullanıcı adını yazmak yeterli. Böylelikle uygulama; stalklayacağınız kişinin gönderilerini, takipçilerini, takip ettiği kişilerin listesini size sunmayı vaad ediyor.

Peki, bunun için Canlı TV izle Insta Pro üzerinden nasıl kullanılır? İşte uygulamanız gereken adımlar:

 1. Öncelikle buradan Insta Pro sitesine girin.
 2. Uygulama ana ekranında yer alan arama çubuğuna, bakmak istediğiniz gizli hesabın kullanıcı adını yazın.
 3. Profile tıklayın.
 4. Ardından; ‘Profili Görüntüle’ butonuna basarak, ulaşmak istediğiniz gizli bilgilere erişim sağlayın.
 5. Bu aplikasyonu hem telefonunuzdan hem de bilgisayardan kullanabilirsiniz.

Canlı TV İzle Instagram

Merak ettiğimiz bir profile tıklayınca ‘Bu hesap gizli.’ Uyarısıyla karşılaşmak hiç hoş olmuyor. İnsanın -deyim yerindeyse- ‘ne bu gizem?’ diye sorgulayası geliyor.

Hele kurumsal hesaplar için bu durum daha büyük dezavantaj meydana getirebiliyor. Hesabın korumalı olduğunu gören birçok kişi takip isteği göndermekten vazgeçiyor ve bu ise daha fazla etkileşim almayı önlüyor.

Ancak kullanıcılar hesabını gizliye alsa bile, profil içeriklerini görmeye olanak tanıdığını belirten çeşitli uygulamalar mevcut. Örneğin; Canlı TV İzle Instagram korumalı hesapları görmek için, sıklıkla başvurulan popüler bir uygulama.

Fakat hem Canlıtvizle.kim sitesinin hem de buna benzer Instagram hesap görme uygulamalarının %100 güvenilir sonuçlar verdiğini söylemek zor. Çünkü söz konusu uygulamalar, aslında Instagram’ın açığını yakalayan ve gerçekten de gizli hesapları gösteren bir sisteme sahip değil.

Bunların işleyiş mantığı, uygulamayı kullanan herkesi bir veri tabanında kaydetmeye dayanıyor. Gösterdiği sonuçlar da bu veri tabanından geliyor.

Örneğin; App Store üzerinde yayınlanmış, 10 bin indirmeye sahip Instagram hesap görme uygulaması var diyelim. Herkes kendi Instagram hesabı ile bu uygulamaya giriş yaparak denemek istediğinde uygulama, giriş yapan herkesin profillerini arşivleyecek yani bir bakıma imaj alacak.

Sonra diyelim ki siz de bu uygulamaya Instagram hesabınızı bağladınız. Profiline bakmak istediğiniz kişi uygulamayı sizden önce zaten indirip kullanmış olduğu için, o kişinin arşivlenen profil sürümünü görürsünüz. Gizli olan güncel profiline değil, uygulamaya giriş yaptığı zamanki profil versiyonuna erişirsiniz.

Takipçilerine ve kimleri takip ettiklerine bakmak istediğinizde ise karşınıza birçok hesap çıkar. Oysa bunlar gerçekten de o kişinin takip edilen ve takipçi listesinde yer alan hesaplar değil, Instagram gizli hesap görme uygulamasının gelişigüzel seçerek size rastgele gösterdiği profillerdir.

İşte Canlı TV İzle Kim Insta Pro ve benzeri uygulamaların temel mantığı, bu veya buna benzer şekildedir.

Insta Profil İzle – InstaPro Web ile Profil İzle

Eğer Insta profil izle uygulaması ve benzeri arama sorgularıyla çözüme ulaşmak istiyorsanız, spam sitelerle karşılaşacağını bilmeniz ve dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü Insta Pro yani Canlitv.kim ve buna benzer siteler, aldatıcı linkler ve spam yöntemler ile ziyaretçi çekmeye, kullanıcıları reklamlara tıklatmaya odaklı platformlar.

Bu ise; gizli profilleri görme umuduyla böyle uygulamalardan medet umanlar için, zaman kaybı olmaktan başka bir işe yaramıyor. Yine de ‘denemesi bedava!’ diye düşünerek nasıl çalıştığına bir bakmak istiyorsanız, bu işlemi yapmadan önce önemli verilerinizin yedeğini almanızı öneriyoruz. Ayrıca kayıtlı şifrelerinizi silmek, telefondaki açık oturumları, mobil bankacılık uygulamasını kapatmak ve sosyal medya hesaplarınızdan çıkış yapmak da, olası virüs ve casus yzılım tehlikelerine karşı almanız gereken önlemlerden.

Eğer bilgisayar üzerinden Canlı TV İzle Insta Pro uygulamasını kullanacaksanız; yine yedekleme yapmanızı, antivirüs programı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tür şüpheli işlemleri VDS veya VPS gibi sanal sunucular üzerinde yapmayı da düşünebilirsiniz.

Canlıtvizle.kim Instagram Açılmıyor

Bestwhozi, Postegro ve benzeri uygulamaların kullanım dışı kalmasıyla birlikte, Canlıtvizle.kim Insta Pro ilgi görmeye başladı. Kullanıcılar; gizli profilleri görmek, fotoğrafları büyütmek, hikâyeleri indirmek gibi pek çok amaçla Insta Pro’yu tercih ediyor.

Fakat bazen; Canlitvizle.kim Instagram açılmıyor, giriş yapamıyorum, çalışmıyor tarzı serzenişlerde bulunanlar olabiliyor.

Uygulamanın açılmaması şu gibi nedenlerden kaynaklanabiliyor:

 • Sitede yoğunluk olması,
 • Aktif güncelleme yapılması,
 • Instagram taraflı bakım ve güncelleme durumları,
 • Ücretsiz Canlı TV İzle Kim limit hakkınızı doldurmuş olmanız,
 • Güncel tarayıcı kullanmamak,
 • İnternet bağlantı sorunları.

Eğer Canlı TV İzle Kim açılmıyor diyorsanız; önce tarayıcınızın güncel olup olmadığını denetleyin, internet bağlantınızı kontrol edin, 15-20 dk bekleyip tekrar deneme yapın.

Şunlar da işe yarayabilir:

 • Tarayıcı önbelleğini temizleyin.
 • Telefonun saat ve tarih ayarını değiştirip tekrar normale çevirin.
 • VPN kullanıyorsanız kapatın veya kullanmıyorsanız VPN ile giriş yapın.Cihazınızı yeniden başlatın.

Canlı TV İzle Kim Limit Kaldırma

Ücretli bir uygulama olmayan Canlı TV Kim, herhangi bir kullanım sınırlaması barındırmıyor. Yine de kullanıcılar bazen limit hatasıyla karşılaşıyor ve bunun üzerine Canlı TV Kim limit kaldırma yöntemleri aramaya başlıyor.

Siz de böyle bir uyarı alırsanız, şunları denemenizde yarar var:

 • Tarayıcıyı kapatıp tekrar açın ve uygulamaya bir kez daha giriş yapın.
 • Siteden çıkış yapıp biraz bekleyin ve sonra yeniden girin.
 • Cihazınızı resetleyin.
 • IP adresinizin değişmesi için mobil veriyi aç-kapat yapın veya modeme reset atın.
 • DNS değiştirin.
 • Bunlar işe yaramazsa VPN ile bağlanın. Zaten VPNservisi kullanıyorsanız, VPN’siz deneyin.

Pek çok kişi bu uygulamayı kullanmaya çalıştığında sitenin geçici olarak kota koyması mümkün. Yukarıdaki yöntemlerden faydalanarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sonuç: Canlı TV İzle Kim Hakkında Genel Değerlendirme

Uzun lafın kısası; Canlı TV İzle Kim; gizli hesapları görme, hikâye indirme ve Instagram profil büyütme gibi işlevlere sahip olduğu söylenen bir site.

Ücretsiz ve şifresiz olarak kullanılabilen bu platformun güvenilirliği ve ne kadar işe yaradığı tartışılır.

Peki siz, Canlı TV İzle Insta Pro uygulamasını denediniz mi? İddia edildiği gibi mi? Yorumlarınızı esirgemeyin!

Fatih Tozkoparan

Selçuklu Üniversitesi mimarlık bölümü okuyor. Teknoloji ve tasarımı seviyor.

https://www.cittaslowseferihisar.org

1 thought on “Canlı TV İzle Kim (Gizli Profil Görme Ücretsiz)

 1. Canlı TV sayesinde tüm maçlara, dizi ve filmlere ulaşabiliyorum. Bu platformu kim kurduysa ellerine sağlık mükemmel bir şey resmen ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir